Przedstawiamy Państwu nowoczesny system dla Firmy Wielooddziałowej !!!

VideoVoIP !!!

System zintegrowany ma na celu wymiany starej centrali na nowoczesne rozwiązania z XXI wieku ...

W kilku przykładach postaram się opisać co i dla kogo centrala VideoVoIP ...

Odoo • Text and Image

Czym jest VideoVoIP ?

VideoVoip jest koncepcją Naszej firmy PolMedia Tech sp. z o.o. wraz z trzema partnerami ogólnoświatowymi:

3CX

Firma która  przygotowała oprogramowanie centrali 3CX oraz rozwiązania wtyczek i aplikacji Android i iOS.

OVH

Firma która dostarcza rozwiązania serwerowe Cloud oraz wsparcia serwerowego usługi.

Peoplefone Polska (PLFON)

Dostawca usługi SIP TRUNK który umożliwia nam podpięcie klientom linie telefoniczne zewnętrzne od 5-50 linii z numerami stacjonarnymi oraz komórkowym.

PolMedia Tech (ShopingBook Group)

Ostatnimi jesteśmy My... :) Staramy się tworzyć nowe rozwiązania dla Firm. Opracowujemy nowe rozwiązania dla księgowości i handlu i dzięki współpracy tworzymy zaplecze dla centrali. Video VoIP jest dodatkową ofertą dla naszej nowej Platformy Handlowej.

Centrala Cyfrowa czy Analogowa ...

Centrala Cyfrowa niesie za sobą rozwiązania które w centrali analogowej próżno szukać. Co możemy zrobić ?... Oprócz oczywiście nagrywania rozmów, kolejkowania czy numerów wewnętrznych ?  

Wideo Spotkania, Powiadomienia dźwiękowe na każdym etapie wyboru, Identyfikacja, zdalne darmowe przełączania z centrali na telefony komórkowe, łączenie centralę z rożnymi lokalizacjami w Polsce i za granicą, Chat jak i łączność soft phone z systemów Linux, Mac i Windows, Integracja z CRM i rejestracja dźwięku w formie pliku w systemie CRM. 

Bardzo dużo możliwości których tu nie opiszę pozwoli łączyć funkcje w nowe ...
Proszę o kilku z Nich przeczytać niżej ...

Odoo • Text and Image
Odoo • Text and Image

Centrala w Chmurze czy w Szkole...

Centrala w Firmie ma bardzo ważną jedną zaletę... Jednorazowy koszt zakupu serwera co obniża koszty w późniejszym użytkowaniu . Niestety i tu są wady w czasie dalszego użytkowania 2-5 lat... Modernizacja serwera.

Centrala w Chmurze Cloud jest kwotą która może być rozkładana w czasie i nie ponosimy kosztów modernizacji mimo stałej opłaty miesięcznej, półrocznej czy rocznej. Umożliwia nam też działanie centrali ciągle mimo braku np. prądu czy internetu i działanie centrali za pomocą sieci GSM o czym jeszcze napiszę.

Wybór więc centrali należy rozważać z perspektywy 4-5 lat i zmieniających się sytuacji i dostosowania firmy do aktualnych sposobów komunikacji.

SIP Trunk - opcja na tanie rozmowy ...

Podłączysz SIP Trunk w ciągu kilku minut, korzystając ze wstępnie skonfigurowanych szablonów dla najpopularniejszych dostawców usługi SIP Trunk.  Chciałbyś 5, 10, 15, 20, 30, 40 linii telefonicznych zewnętrznych z nr stacjonarnym lub komórkowym Nie ma problemu. Podłączymy do Twojej centrali. Ceny za minutę podłączenia stacjonarny od 3 gr./min a do sieci komórkowej od 8 gr./min. Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić ?

Zapraszamy zapytać postaramy się dobrać opcję linii telefonicznych zewnętrznych do Państwa wymagań.

Odoo • Text and Image
Odoo • Text and Image

Używaj softphonu, nawiązując i odbierając połączenia ...

Korzystając z softphonów Video VoIP 3CX dla systemów Linux, Mac i Windows, możesz zarządzać dzwonieniem z komputera oraz wykonywać, odbierać i przekazywać połączenia za pośrednictwem stacjonarnego systemu telefonicznego, nawet będąc poza biurem. Mając zestaw słuchawkowy, można używać aplikacji 3CX jako pełnego zamiennika telefonu stacjonarnego.

- Dzwonienie z komputera za pomocą trybu CTI

- Dostęp do pełnej gamy funkcji ujednoliconej komunikacji

- Łatwe w użyciu i zarządzaniu funkcje dzięki intuicyjnemu interfejsowi

- Pracuj swobodnie, jakbyś był w biurze i oszczędzaj na kosztach połączeń

Integruje się z MS Exchange, Outlook i innymi !

Dzwoń z komputera bezpośrednio z systemu CRM. Połączenia przychodzące są dopasowane do klientów na podstawie identyfikatora dzwoniącego i logowane do CRM. Dokładne porównywanie połączeń przychodzących i wychodzących z czasem trwania połączenia pozwala generować szczegółowe raporty, dotyczące działań klientów i agentów.

- Korzystaj z MS Exchange, Microsoft Outlook lub wewnętrznej książki telefonicznej

-  Dzwoń z komputera za pośrednictwem Twojego systemu CRM

-  Konwersja szyfrowanego identyfikatora dzwoniącego do nazwy klienta

-  Szczegółowe raporty o działaniach klientów/agentów, bez ręcznej rejestracji połączeń

Odoo • Text and Image
Odoo • Text and Image

Wideokonferencje w VideoVoIP dla wszystkich !!!

Niezależnie od tego, czy jest to mała firma, czy duże przedsiębiorstwo, wszystkie firmy mogą teraz korzystać z dobrodziejstw wideokonferencji jako zaawansowanego narzędzia do współpracy w czasie rzeczywistym i internetowego narzędzia do spotkań. Unikaj płacenia comiesięcznej opłaty abonamentowej za każdego użytkownika i wdrażania sprzętu peryferyjnego. Skorzystaj z niedrogiego rozwiązania. Nieograniczona liczba użytkowników oznacza też eliminację nieefektywnego i nieprofesjonalnego udostępniania konta.

 
- Wycena zależy od liczby uczestników, a nie od liczby licencji

-   Nieograniczona liczba użytkowników wideokonferencji w każdym pakiecie

-   Brak comiesięcznych opłat, tylko jedna niska, roczna płatność

-   Zintegrowany z 3CX – bezpłatny dla maksymalnie 250 uczestników

Zamień tekst odwiedzającym na rozmowę Audio / Wideo !

Przeciętny odwiedzający witrynę pozostanie na Twojej stronie tylko przez 15 sekund, a większość stron ma współczynnik odrzuceń 20% - 40% - to duży potencjał, który został pominięty. Dzięki wtyczce do centrali VideoVoIP 3CX możesz:

- Uchwyć odwiedzających witrynę, gdy znajdą się na niej

-  Zdalne sterowanie i udostępnianie ekranu dla szybkiego i łatwego rozwiązywania problemu

-  Wstępne przesyłanie prezentacji PowerPoint i plików PDF

-  Łatwe w użyciu narzędzie do głosowania i zbierania opinii

Odoo • Text and Image
Odoo • Text and Image

Aplikacje mobilne dla szkół VoIP na Android i iOS !!!

VideoVoIP 3CX zawiera aplikacje mobilne dla firm na Androida i iOS, które pozwalają Ci mieć swój stacjonarny numer wewnętrzny, gdziekolwiek się znajdujesz. Dzięki nowoczesnemu i intuicyjnemu interfejsowi użytkownika zintegrowane aplikacje mobilne dla firm od 3CX oferują pełen zakres funkcji ujednoliconej komunikacji, takich jak: status obecności (‘prezentacja’), czat, konferencje i wiele innych.

Odbieranie połączeń na stacjonarny numer wewnętrzny za pośrednictwem urządzenia mobilnego i przekazywanie ich do współpracowników bez proszenia klientów o dzwonienie pod inny numer. Zmniejsz również koszty korzystania z telefonów komórkowych w swojej firmie, zwiększ wydajność i upewnij się, że nigdy więcej nie przegapisz ważnego telefonu!

Centrum Telefoniczne / Centrum Kontaktu !!!

VideoVoIP 3CX oferuje zaawansowane funkcje oprogramowania call center, umożliwiające maksymalizację wydajności pracowników i lepszą obsługę klienta. Usprawnij sprzedaż, oferuj wsparcie, rozwiązuj problemy i buduj relacje z klientami, korzystając z najnowszej ujednoliconej komunikacji i technologii call center.

Czy ta usługa będzie dla państwa potrzebna ?
Warto jednak wiedzieć, że jest dostępna w tej usłudze. 

Dzięki integracji systemu CRM, aplikacji Wallboard, raportowaniu, statystykom, IVR i innym funkcjom, oprogramowanie call center 3CX jest zintegrowane z edycją PRO i Enterprise. 3CX ułatwia pracownikom wydajniejszą pracę, śledzenie postępów i zapewnia cenne interakcje, które zapamiętają Twoi klienci.

Odoo • Text and Image
Odoo • Text and Image

Nowoczesny Telefon obsługujący VideoVoIP !!!

Telefon PopTel obsługuje centralę VideoVoIP 3CX oraz system GSM LTE. Dzięki niemu możemy poprowadzić rozmowy wewnątrz centrali jak i Wideokonferencje. Telefon jest ze słuchawką bezprzewodową więc ułatwi pracę w wypadku poruszania się po firmie w pomieszczeniu. Wraz z tym modelem można przenieść numer telefonu do sieci Moj@GSM i dołączyć do szkieletu informacyjnego w Firmie.

Oprócz Telefonu w naszej ofercie będą bramki oraz switche analogowego podłączenia do 42 telefonów analogowych na jeden switch. Ułatwia to konfigurację kilku oddziałów na jednej centrali w wirtualnej centrali VideoVoIP.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Naszą firmą

Podsumowanie Usługi VideoVoIP :) 

Wyżej postarałem się w miarę prosto przedstawić czym jest cyfrowa centrala VideoVoIP. 

Dużo tematów dodatkowych tutaj nie poruszałem gdyż każda z firm czy szkół zwracających się do Nas ma już swoje wymagania. Są to wymagania na dzień dzisiejszy i tu pojawia się problem... I to nie mały... Nasza firma jest na stanowisku... Po co patrzeć teraz na to co jest, czy nie lepiej patrzeć co będzie na przyszłość ?? 

Dzięki temu przytoczę kilka przykładów z przyszłości:

- Jeśli można byłoby rozmawiać w firmie z pracownikami projekty w konferencyjne,

- Jeśli można byłoby mieć kontakt z pracownikami poza firmą i przełączać bezpośrednio rozmowy,

- Jeśli można byłoby przesyłać dane i rozmowy Kurierom firmy bez udziału telefonu i odpowiadać głosowo ,

- Jeśli można byłoby wprowadzić konsultacje w ośrodkach zdrowia w formie video/audio i zdalnie wystawiać recepty,

- Jeśli można byłoby przedstawić uczniom wirtualną tablicę z zadaniami dla dzieci które chorują mogłyby uczestniczyć w lekcjach zdalnie,

- Jeśli można byłoby nauczycielom umożliwić konferencje z rodzicami dzieci którymi się opiekują, Rodzice zdalnie mogliby się stawić w Szkole,

- Jeśli można byłoby przełączać konsultacje gdy dana nauczycielka ma czas w szkole i nie prowadzi lekcji udostępnić zapytania rodziców,

- Jeśli prowadzimy usługi dedykowane typu ubezpieczenia czy bankowość mogliby prowadzić spotkania z klientami grupowo czy pojedynczo,

- Jeśli można byłoby identyfikować i uzyskać informacje potrzebne do weryfikacji o chorym pacjencie,

- Jeśli można byłoby Tata na komórce Mama na komórce i reszta rodziny na komputerze mogłaby zobaczyć małego dzidziusia w szpitalu zdalnie,

- Jeśli można byłoby połączyć centrale partnerów biznesowych by wzbogacić wzajemne usługi i wsparcie,

- Jeśli można byłoby wsparcie techniczne czy serwis pokazać uszkodzenia i klient mógłby zdecydować o serwisie w formie video/audio,

- Jeśli można byłoby prezentacje towarowe video/audio z zapytaniami robić gdy w sklepie internetowym są zapytania o określony towar,

Mógłbym wymieniać więcej i więcej co chciałbym aby było dostępne w różnych branżach. Technologie przyszłości będą fascynujące i wnoszące do naszego życia duże ułatwienie i oszczędność czasu, pieniędzy również ... Czytając do końca ten wywód co by było jeśli przez takie technologie moglibyśmy działać i integrować rozwiązania, jakby to ułatwiło nasze życie powiem tylko na koniec jedno.

VideoVoIP 3CX to technologia która po prostu pozwala  to wszystko co pisałem uzyskać i o wiele więcej :)


Dziękuję za przeczytania informacji i mam nadzieję że pokazała chodź w części funkcjonalność VideoVoIP już dzisiaj :) Pozdrawiam...