Zintegruj swoją PBX i CRM z 3CX PRO

Dzięki 3CX możesz zintegrować CRM, ERP i system księgowy z centralą PBX i być w stanie nawiązywać połączenia jednym kliknięciem. Połączenia przychodzące są automatycznie łączone z rekordem klienta, który pojawia się na ekranie, a wszystkie połączenia są rejestrowane w pakiecie CRM.

Dodatkowo, dzięki temu omnikanałowemu rozwiązaniu contact center , Twoi agenci mogą łatwo śledzić interakcje z klientami z dowolnego kanału, zapewniając, że dane są zawsze aktualne, aby uzyskać dostęp w czasie rzeczywistym do danych kontaktowych i informacji. Zintegruj  3CX PRO z MS Exchange , Salesforce , Microsoft Dynamics , Microsoft Outlook , Office 365 , Zendesk  i nie tylko! Jeśli Twoje oprogramowanie CRM nie znajduje się na naszej liście aplikacji, możesz łatwo zintegrować je samodzielnie.

Możesz podłączyć dowolny z następujących systemów CRM po stronie serwera PBX. Co to znaczy? CRM i PBX mogą być zintegrowane przez administratora; Żaden z użytkowników nie wymaga żadnych wtyczek ani ręcznej konfiguracji. Jak możesz to robić ? To jest łatwe. Po prostu przeczytaj poniższe przewodniki:


Integracja DIY CRM z API 3CX
Czy Twój CRM nie znajduje się na powyższej liście ? Nie martwić się. Możesz łatwo samodzielnie zintegrować swój CRM za pomocą API 3CX. Bardzo łatwo jest zrobić wszystko, czego potrzebujesz, to osoba z podstawowymi umiejętnościami programowania / tworzenia stron internetowych, aby opracować szablon dla dowolnego systemu CRM opartego na REST, a następnie zaimportować szablon do 3CX. Nie jest to tak skomplikowane, jak się wydaje, wystarczy przeczytać nasz przewodnik krok po kroku, jak zintegrować własny CRM z API 3CX.